XX Święto Owoców i Produktów Pszczelich Gminy Pleśna - informacje dla wystawców

Organizatorzy jubileuszowego, XX Święta Owoców i Produktów Pszczelich Gminy Pleśna informują, że można już zgłaszać swój udział w imprezie w formie wystawcy. Święto planowane jest na niedzielę, 16 lipca 2023r. Miejscem imprezy będzie Ośrodek Sportowo - Rekreacyjny "Relaks" w Łowczówku. Rozpoczęcie Święta planowane jest na godzinę 15.00.

Osoby prywatne, firmy i grupy nieformalne (m.in.: koła gospodyń, stowarzyszenia, producenci zdrowej żywności, rękodzielnicy) zainteresowani wystawieniem stoiska proszeni są o przesłanie do organizatora wypełnionych i podpisanych następujących dokumentów:

1. Karta zgłoszenia wystawcy
2. Oświadczenie - wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych


Prosimy w zgłoszeniu określić wymiary stoiska (w metrach). Uwaga! W przypadku nieposiadania własnego namiotu i dodatkowego wyposażenia stoiska (stół, krzesła), prosimy o kontakt z Centrum Kultury w Pleśnej (tel. 693-661-126). W przypadku konieczności podłączenia się do prądu, prosimy o posiadanie własnych przedłużaczy.
Organizatorzy udostępniają bezpłatnie miejsce do wystawienia się.
Organizatorzy przewidują wyznaczenie osobnego parkingu dla wystawców. Więcej informacji na ten temat pojawi się w późniejszym czasie.


KONKURS KULINARNY "PLEŚNIEŃSKI SMAK"
Wystawcy, którzy zainteresowani są udziałem w konkursie kulinarnym "Pleśnieński Smak" powinni zapoznać się z Regulaminem konkursu oraz dostarczyć organizatorowi wypełnioną kartę zgłoszenia.

1. Karta zgłoszenia uczestnika konkursu "Pleśnieński Smak"


Termin dostarczenia wszystkich dokumentów (czyli zgłoszeń na imprezę) kończy się z dniem 23.06.2023r.
(piątek). Uwaga! Wystawcy, którzy nie dostarczą wcześniej wypełnionej karty, nie otrzymają zezwolenia na udział w XX Święcie Owoców.

Tegoroczne Święto Owoców i Produktów Pszczelich Gminy Pleśna będzie imprezą masową. O godzinie 20.00 przewidziany jest koncert gwiazdy wieczoru – Golec uOrkiestra.

Organizator imprezy:
Centrum Kultury w Pleśnej
33-171 Pleśna 240
woj. małopolskie
tel. 693 661 126
ckplowres0ovpnna@gmail.cpmomhm

Miejsce imprezy:
49.924520253744234, 20.953532124076347
Pinezka Google Maps